Titles you rated
True LiesRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
DangalRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5