Movies
Ratings
157
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Saw IIRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.0