Titles you rated
Crying FistRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5