Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Queen WooRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
RakujitsuRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.5
Copycat KillerRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5