Movies
Ratings
716
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.5
CureRated ★ 5.0
Mother's DayRated ★ 3.5
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 3.5
The MotherRated ★ 3.5
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5