Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 2.5
RawRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Friend RequestRated ★ 2.5
Very Good GirlsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0