Titles you rated
The UnjustRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
HolidayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 5.0