Titles you rated
Sakuna: Of Rice and RuinRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
The KeepersRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.5
ClariceRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Ghost WarsRated ★ 3.5
DynastyRated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0