Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Einstein and the BombRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5