Movies
Ratings
163
No.3Rated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0