Titles you rated
AwakeningsRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
DeparturesRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5