Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0