Titles you rated
Tabloid TruthRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5