Movies
Ratings
219
SpotlightRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0