Series
Ratings
185
The Road HomeRated ★ 1.5
East of EdenRated ★ 2.0
HotelierRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 3.0
Seoul 1945Rated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 2.0- Mr. DukeRated ★ 3.5
- Revenge and PassionRated ★ 3.0
- SnowflakesRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 3.0- Bizarre BunchRated ★ 3.0
- More Than LoveRated ★ 3.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
- I'll Show You the TasteRated ★ 4.0
- Last WarRated ★ 4.0
- Gwiyeoun YeoinRated ★ 3.5