Movies
Ratings
152
A MuseRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
South BoundRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.5