Movies
Ratings
152
The MartianRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5