Movies
Ratings
186
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Train ManRated ★ 5.0
YamakasiRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0