Movies
Ratings
493
The Last DuelRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0