Titles you rated
Dude, Where's My Car?Rated ★ 3.5
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 3.0
The Sweetest ThingRated ★ 3.5
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
In Her ShoesRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.5
Jersey GirlRated ★ 3.0
Secret WindowRated ★ 4.0
Knocked UpRated ★ 3.5
Down with LoveRated ★ 3.0
The Bounty HunterRated ★ 3.0
Guess WhoRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
John Tucker Must DieRated ★ 3.5
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
Dan in Real LifeRated ★ 2.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.5
The Break-UpRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 3.0