Movies
Ratings
20
The Polar ExpressRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
SawRated ★ 0.5
The HangoverRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0