Series
Ratings
75
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0