Movies
Ratings
608
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
The RingRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0