Movies
Ratings
103
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Paradise KissRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5