Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 1.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.0
Grave EncountersRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 3.0
The Woman in BlackRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 1.5