Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0