Movies
Ratings
1075
Center StageRated ★ 5.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
New York StoriesRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
MissingRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 1.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
YojimboRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5