Movies
Ratings
291
MicrohabitatRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0