Titles you rated
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 5.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 4.0- Ghost MessengerRated ★ 4.0
RampageRated ★ 2.5
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 2.5
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 4.0
Balls of FuryRated ★ 2.5
TEKKEN: Blood VengeanceRated ★ 3.0
CenturionRated ★ 3.0
Flushed AwayRated ★ 3.0
ArmadilloRated ★ 4.0- Desire To KillRated ★ 3.5
The AnimalRated ★ 2.5
Rescue DawnRated ★ 4.5
The Brave OneRated ★ 4.0
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 2.5
Pi's StoryRated ★ 1.5
HellraiserRated ★ 4.5
The Zero TheoremRated ★ 4.0