Movies
Ratings
55
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0