Movies
Ratings
638
TRON: AresRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 3.0
2046Rated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.5