Titles you rated
Police Story 2013Rated ★ 2.5- Pitch HighRated ★ 3.5
Top StarRated ★ 2.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 2.5
A Cruel AttendanceRated ★ 2.5
The Lost BladesmanRated ★ 2.5
The ESP CoupleRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
ScoutRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 2.5
The TruckRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.0