Movies
Ratings
479
3 IdiotsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 2.0
Super 8Rated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
BraveRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.5