Titles you rated
ShineRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0