Titles you rated
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 2.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0