Movies
Ratings
619
AnnabelleRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
'Twas the Text Before ChristmasRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 2.5
Things Heard & SeenRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 1.5
Woman of the HourRated ★ 2.5
Don't MoveRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.5