Titles you rated
KingdomRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5