Titles you rated
Taken 2Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 4.0
The CallRated ★ 0.5