Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 2.5