Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Traces of LoveRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 5.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0