Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 4.0