Movies
Ratings
925
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
52-Hertz WhalesRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kisaragi Station Re:Rated ★ 2.5
A SAMURAI IN TIMERated ★ 5.0
SakuraRated ★ 3.5- God Seeks in ReturnRated ★ 3.5
Hana ManmaRated ★ 3.0
Kaneko's CommissaryRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 3.5
The Floor PlanRated ★ 2.0
Love LifeRated ★ 2.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5
Strawberry Prince Movie: The Beginning - Strawberry School Festival!!!Rated ★ 2.0
The MoonRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
Sister DeathRated ★ 1.5
Stay MumRated ★ 3.0