Titles you rated
The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 3Rated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 1.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
MedalistRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Heroines Run the ShowRated ★ 2.0
Delico's NurseryRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0