Movies
Ratings
127
BraveheartRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 2.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0