Titles you rated
Seven PoundsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0