Titles you rated
Wild TalesRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5