Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0