Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
OnwardRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The UnderdogRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0