Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
ContactRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
RushmoreRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 2.5
Saint LaurentRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5