Movies
Ratings
93- DreamRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
A California ChristmasRated ★ 4.0
6 Below: Miracle on the MountainRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 3.0
A Family ManRated ★ 4.0
Official SecretsRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5